Tarih: 09 Ocak 2023

Gösterim: 710

Yüksekokulumuz İşletme Yönetimi Programı Öğrencilerinden Gönüllülük Çalışmaları Dersi Kapsamında “Geleceğimizi Destekliyoruz” Çalışması

Bandırma Meslek Yüksek Okulu Gönüllük Çalışmaları Dersi kapsamında okulumuz öğrencileri, “Geleceğimizi Destekliyoruz” adında bir çalışma gerçekleştirdi. Okulumuz İşletme Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Bilal Ezilmez’in yürütücülüğünde gerçekleşen çalışmada İşletme Yönetimi 2. sınıf ikinci öğretim programında öğrenim gören 21 öğrencimiz Bandırma Erikli Mahallesi’nde yer alan Erikli İlkokulu’nda dış cephe yenilemesi, çevre temizliği, elektrik onarımı, güvenlik kamerası ilavesi gerçekleştirdiler. Okulda öğrenim gören öğrencilerin daha güvenli ve daha iyi eğitim alabilmeleri adına, aynî yardımlarla birlikte 200.000 TL’yi bulan bütçe ile gerçekleştirilen çalışma sadece öğrencilerimizin emekleri ve sponsorların gönüllü katkıları ile gerçekleştirildi.

Gönüllülük çalışmaları dersine ve aynı zamanda üniversitemizin sosyal sorumluluk çalışmalarına kurumumuzun toplumla kucaklaşması açısından büyük önem veren ve her fırsatta bu alandaki çalışma ve projelerin arttırılması hususunu dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı programa Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü’nü vekâleten Şube Müdürü H. Emre Gökşen, Bandırma Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cüneyt Taşkın, Bandırma MYO Müdürümüz Doç. Dr. Selçuk Baş, Müdür Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Emre Alarslan, Erdek MYO Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Zahid Ecevit, Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Koordinatörümüz Doç. Dr. Fatih Altun, Koordinatör Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi Sertaç Ercan, Gönüllülük Çalışmaları Dersi Hocamız Dr. Öğr. Üyesi Bilal Ezilmez, Bandırma MYO akademisyenlerimizden Dr. Öğr. Üyesi Kaan Çelikok, Kurumsal İletişim Koordinatörümüz Öğr. Gör. Muhammed Murat Öymez ve projeyi hayata geçiren gönüllülük şampiyonu öğrencilerimiz katıldı.

Törende Erikli İlkokulu Müdürü Özgür Yılmaz bir konuşma gerçekleştirerek okullarının güzelleştirilmesi adına yapılan çalışmadan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Üniversitemize, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e ve emeği geçen hocalarımız ile öğrencilerimize teşekkürlerini iletti. Program konuşmalar, okulun gezilmesi ve Erikli İlkokulu öğrencilerine verilen kırtasiye hediyelerinin takdimi ile son buldu.


Fotoğraflar