Tarih: 17 Temmuz 2020

Gösterim: 342

YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜMÜZ YENİ AÇILAN TIP FAKÜLTEMİZ HAKKINDA HİTİT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİMİ İLE VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE YAPILAN TOPLANTIYA KATILDI

Üniversitemiz, yeni açılan Tıp Fakültemiz hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Hitit Üniversitesi ile video konferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Üniversitemizden Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Celalettin Yanık ve Genel Sekreterimiz Cihangir Boz katılırken Hitit Üniversitesi’nden Rektör Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan Baykam, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Meral Gülhan ve Tıp Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Mete Dolapçı katılım gösterdi. 

Video konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantıda, Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir yeni kurulan Tıp Fakültemizin açılış süreci ile ilgili bilgi aktarımında bulunurken, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Meral Gülhan ve Tıp Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Mete Dolapçı ise Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi açılış süreci ile ilgili deneyimlerini paylaştılar. Toplantı karşılıklı başarı dilekleri ve iyi niyet temennileriyle son buldu.