Müdür Mesajı

                                                       

Sevgili Öğrenci Arkadaşlarım,

Bandırma Meslek Yüksekokulu web sayfasına hoş geldiniz.


Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin Bandırma yerleşkesinde yer alan Bandırma Meslek Yüksekokulunu kendinize gelecek hazırlamak için seçtiğinizden dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Yüksekokulumuz akademik kadrosu ve atölye-laboratuvar altyapısı itibariyle güçlü bir donanıma sahiptir. Eğitime başladığı günden bu yana 4140 mezun veren Bandırma Meslek Yüksekokulu, ülkemizin ihtiyaç duyduğu nitelikli ara elemanları yetiştirmeye devam etmektedir. 

Yüksekokulumuzda geçireceğiniz süre içerisinde ek bazı hedefleriniz olmalıdır. Alanınız ile ilgili işletmeleri gezmeli ve ziyaret etmelisiniz. Sizi ilgilendiren konferans ve seminerleri takip ederek bilgilerinizi artırmalısınız. Lisans programlarına geçiş (DGS) için yeterli çalışmayı yapmalı, kazanacağınıza inanmalısınız. Bandırma Meslek Yüksekokulu’nda bulunan çok değerli akademisyen kadrosundan en üst seviyede istifade etmeli ve her zaman daha fazlasını istemelisiniz.

Sevgili Gençler,

Üniversite gençliği olarak çağdaş kimliğiniz ile topluma katkı sağlayan, bilim ve teknolojiyi kullanan, etik ve ulusal değerlere bağlı örnek insanlar olarak, önemli ve ağır bir sorumluluk taşımaktasınız. Bilginin sürekli değiştiği ve geliştiği bir çağda yaşadığınızı unutmamalısınız. Bu nedenle Bandırma Meslek Yüksekokulu çatısı altında öğrendiklerinizi başlangıç kabul ederek kendinizi sürekli yenileyip geliştirmelisiniz.

Bu hedefler doğrultusunda çalıştığınızda başarılı olacağınıza ben ve çalışma arkadaşlarım yürekten inanmaktayız.  

Sevgilerimle,

                                     Doç.Dr. Yavuz ÇOKAL 

                                                  Müdür